خرید پی پل | شارژ حساب پی پل

شارژ حساب پی پلشارژ حساب پی پل به بهترین قیمت و بدون کارمزد شارژ

پی پل یکی از رایج ترین سیستم های پرداخت اینترنتی در جهان می باشد که در حال حاضر بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر دارد. در صورتیکه شما نیز جزو مشتریان پی پل هستید برای خرید با پی پل نیاز به موجودی در حساب پی پل خود دارید. موجودی پی پل بصورت کلی از دو روش تامین می شود.

  1. اتصال (Link) کارت یا حساب بانکی به حساب پی پال
  2. شارژ حساب پی پل از طریق Send Money از یک حساب دیگر

هر یک از روشهای فوق مزایا و معایب خود را دارند اما روش شارژ حساب (ارسال پول از یک حساب دیگر به حساب شما) بواسطه سرعت بیشتر و سهولت انجام در بین مشتریان پی پل رواج بیشتری دارد.

آسان پی با دارا بودن حساب پی پال Business و Verify شده بر روی کارت اعتباری بانکی قادر به انتقال وجه به حساب پی پل شما در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

منبع ارزی تامین شده در پی پل آسان پی کاملا بانکی می باشد و ایمنی شارژ منتقل شده به حساب شما بسیار بیشتر خواهد بود. همیشه بخاطر داشته باشید که منابع ارزی نامعتبر و نامطمئن همواره ریسک ایجاد مشکل برای حساب شما را افزایش خواهند داد بنابراین شارژ حساب پی پل خود را از هر منبعی تامین نکنید و همواره به اعتبار و سابقه منبع ارزی خود توجه نمایید.

شارژ اکانت پی پال شما در کمتر از دو ساعت کاری و از منبع بانکی انجام میشود.

نکاتی که قبل از خرید و ثبت سفارش باید بدانید

۱. از شارژ حساب های پی پالی که وریفای نیستند معذوریم
۲. در صورتی که میخواهید دلار شما بصورت Mass Payment ارسال شود باید حتما در فیلد توضیحات قید کنید. ( حداقل میزان دلار برای استفاده از روش مس پیمنت ۵۰۰ دلار می باشد. )
۳. قبل از ارسال ارز از اعتبار شخصی که می خواهید به او ارز ارسال شود اطمینان حاصل کنید. بدیهی است پس از ارسال ارز و در صورت عدم دریافت سرویس/خدمات از شخص مورد نظر آسان پی هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.