نقد کردن درآمد ارزی

نقد کردن درآمدهای ارزی (به نرخ روز اسکناس)شامل درآمدهای اینترنتی پی پل، وبمانی و... حواله های ارزی از خارج کشور و موجودی کارت های مستر و ویزا

این که افراد بتوانند از اینترنت و فضاهای مجازی درآمدزایی کنند، آن هم درآمدهای ارزی از خارج کشور، بسیار قابل تحسین است . حال اگر نتوان از این درآمد در کشور فرد صاحب درآمد استفاده کرد عملا این چرخه کامل نشده است. «آسان پی» به شما کمک خواهد کرد که این چرخه را کامل نمایید و از درآمدهای ارزی خود به صورت ریالی در داخل کشور استفاده کنید.

درآمد های اینترنتی شما می توانند بصورت دلار پی پل ، وب مانی ، و یا از طریق ارسال چک ، حواله های  بانکی (Wire Transfer) ، حواله وسترن یونیون برای ما ارسال شود. شما میتوانید در صورتی که دارای درآمد ارزی می باشید و بدلیل تحریم با مشکل نقد کردن آن به ریال مواجه هستید از طریق سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید تا همکاران ما در این مورد شما را راهنمایی نمایند.

مزایای خدمات نقد کردن درآمد در آسان پی

بدون محدودیت در سقف خرید

قرارداد برای خرید همیشگی

تسویه حساب کمتر از ۲۴ ساعت

بالاترین نرخ خرید

نقد کردن درآمد شما به نرخ روز اسکناس حتی در صورت نوسانات ارز در بازار

پرطرفدارترین سرویس های درآمد ارزی برای ایرانیان کدام اند؟

برنامه نویسان و طراحان از پیشگامان کسب درآمدهای ارزی از طریق فضاهای آنلاین هستند. در میان طراحان، کسانی که طراحی های وب سایت، اپلیکیشن و لوگو را انجام میدهند شانس بیشتری برای انجام پروژه های موجود را دارند و درمیان برنامه نویسان نیز، کسانی که تخصص نوشتن اپلیکیشن های گوشی های همراه را دارند حتما بازار مستعد این زمینه را شناخته اند که پا بر این عرصه نهاده اند. تنها کافی است اپلیکیشنی بنویسید که مردم برای استفاده از آن حاضر باشند هزینه ای را پرداخت کنند. اگر این اپلیکیشن قابل نصب بر روی سیستم های عامل رایج فعلی که Android و iOS هستند، باشند ماجرا جذاب تر هم خواهد شد. نگران تبدیل درآمدهای ارزی خود به ریال هم نباشید، این قسمت از کار را به «آسان پی» بسپارید.

از کجا و چگونه درآمد ارزی داشته باشیم؟

این روزها سایت ها و سرویس های بسیاری وجود دارند که به کسانی که در اموری تخصص دارند کمک می کنند از طریق آن ها درآمدزایی داشته باشند . اگر شما مترجم زبانی هستید، طراح سایت و یا لوگو می باشید، برنامه نویسی می کنید و یا هر تخصصی که بتوان به صورت دورکاری انجام داد، به راحتی می توانید در این سایت ها ثبت نام کنید و پروژه های مدنظر خود را بگیرید و درآمد ارزی کسب کنید. حال برای این که بتوانید این درآمدها را به صورت ریال دریافت کنید می توانید درخواستتان را با ما در میان بگذارید و پس از اعلام شماره حساب، درآمد خود را به صورت ریالی داشته باشید. در ادامه تعدادی از این سایت ها و سرویس ها را برای شما معرفی کرده ایم: