مستر کارت هدیه | Gift Mastercard

مسترکارت هدیه (Gift)صدور با ارز دلخواه مشتری و قابلیت استفاده در دستگاه‌های POS مسترکارت

یکی از ساده‌ترین و ارزان‌ترین راه‌های داشتن یک کارت بین‌المللی فیزیکی از شرکت معتبر مستر کارت، خرید کارت‌های هدیه‌ یا همان مستر کارت گیفت است. شما با خرید مستر کارت مجازی فقط می‌توانستید پرداخت‌های آنلاین خود را به راحتی انجام بدهید اما حالا با ارائه مستر کارت فیزیکی هدیه (Gift) علاوه بر انجام تمام پرداخت‌های آنلاین خود، یک کارت هدیه فیزیکی نیز خواهید داشت که به راحتی در سفرهای خارجی نیز قابل استفاده است. هر مکانی که مستر کارت در آن پذیرفته می‌شود، مستر کارت هدیه شما هم قابل استفاده خواهد بود و تقریبا می توان گفت تمامی دستگاه‌های POS مستر کارت در سرتاسر دنیا مستر کارت هدیه شما را بدون هیچ مشکلی پشتیبانی خواهند کزد. تنها تفاوت این کارت‌های هدیه با مستر کارت بانکی داشتن سقف حداکثری ۱۰۰۰ دلار/یورو/پوند و همچنین عدم قابلیت استفاده در دستگاه‌های ATM است.

برخلاف بسیاری از مسترکارتهای هدیه (Gift) صادر شده در ایران که فقط با ارز پایه دلار صادر می شوند و شما برای هر خرید با سایر ارزها باید هزینه تبدیل (Change) بالای بانکی را نیز بپردازید، مسترکارت‌های هدیه آسان پی قابلیت صدور با ارزهای پایه دلار و یورو و پوند را نیز دارا می باشند. مستر کارت هدیه یورو و مستر کارت مجازی پوند شامل هزینه تبدیل ارز در خریدهای غیر دلاری نمی شوند.

بطور کلی کلیه کارتهای هدیه ویزا و مستر در سرتاسر دنیا بصورت آنلاین پذیرفته می شوند بجز در سایت هایی که برای سفارش محصول و یا خدمات خود باید از یک کارت متصل به حساب بانکی استفاده شود. با عضویت در پرتال مشتریان آسان پی می توانید لیست سایت هایی که کارت های هدیه را پشتیبانی می کنند و یا نمی کنند را مشاهده نمایید.

مستر کارتهای هدیه آسان پی بصورت آدرس آزاد یا Free billing address صارد می شوند و شما می توانید با هر آدرسی غیر از آدرسهای کشورهای تحت تحریم Master Card با این کارتها خرید کنید. بطور کلی امکان استفاده از مستر کارت های هدیه آسان پی با آدرس IP هر کشوری مقدور است اما اکیدا توصیه می کنیم برای کاهش ریسک به حداقل ممکن و جلوگیری از مشکلات احتمالی در خرید از بعضی سایت های حساس بهتر است پرداخت های خود با این کارت ها را با استفاده از VPN سایر کشورها انجام دهید تا در هنگام خرید آدرس IP ایران در سفارش شما ثبت نشود.

برای سفارش مستر کارتهای مجازی نیازی به ارائه تصویر پاسپورت و سایر اطلاعات هویتی نیست و صرفا ارائه نام کامل و یک آدرس ایمیل معتبر و تاریخ تولد (به میلادی) کفایت می کند. بلافاصله بعد از ثبت و پرداخت سفارش مستر کارت هدیه این کارت برای شما رزرو شده و ظرف مدت چند دقیقه برای شما صادر می شود و در صورت تمایل برای دریافت فیزیکی کارت، مستر کارت هدیه صادر شده از طریق روش ارسال انتخابی شما در اولین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید. لیست تراکنش های مسترکارت هدیه خود را می توانید در پرتال مشتریان ما مشاهده کنید و همچنین در صورت نیاز از داخل پرتال مستر کارت مورد نظر را فعال و یا غیر فعال کنید.

ویژگی ها

مناسب برای پرداخت های آنلاین و حضوری
نقد کردن موجودی کارت پس از انقضا
ارز پایه دلار، یورو و پوند
ارز پایه دلار، یورو و پوند
کارت فیزیکی با پشتیباتی POS
دارای اینترنت بانک

پرسش‌های متداول

مستر کارت هدیه آسان پی با ارزهای پایه دلار، یورو و پوند قابل سفارش است و می‌توانید آن را با مبلغ مورد دلخواه خود از مینیمم ۵۰ دلار تا ماکزیمم ۱۰۰۰ دلار سفارش دهید.

 • پشتیبانی از پرداخت‌های Subscription که به صورت دوره‌ای هستند
 • امکان نقد کردن باقیمانده موجودی پیش و پس از انقضای کارت
 • قابلیت بازگشت مبالغ پرداختی (Refund) به کارت
 • دارای اینترنت/موبایل بانک جهت مشاهده گردش حساب
 • ضریب امنیتی بالا با قابلیت فعال/غیرفعال کردن کارت
 • قابلیت خرید با تمامی ارزهای رایج خارجی (دلار ، یورو ، پوند و …)
 • ثبت نام در آزمون‌های تافل ، آیلتس و GRE
 • خرید نرم افزارها و بازی‌های موبایل از فروشگاه‌های اپل ، سامسونگ و …
 • خرید کالا از وب‌سایت‌هایی مثل eBay, Amazonو …
 • وریفای کردن اکثر حساب‌های اینترنتی مثل Paypal, Payza, Moneybookers
 • خرید از اکثر POS های فروشگاهی در کشورهای مختلف
 • قابلیت تعویض Billing Address

حداقل موجودی جهت صدور مستر کارت های هدیه صادر شده توسط آسان پی ۵۰ دلار و حداکثر موجودی تا سقف ۱۰۰۰ دلار می باشد. بسیاری از کارتهای هدیه صادر شده در ایران دارای محدودیت گام های ۵۰ تایی در مقدار ارز سفارشی هستند اما در آسان پی این محدودیت وجود ندارد.

برخلاف بسیاری از مسترکارت‌های هدیه صادر شده در ایران که فقط با ارز پایه دلار صادر می شوند و شما برای خرید با سایر ارزها باید هزینه تبدیل (Change) بالای بانکی را نیز بپردازید، مسترکارت‌های آسان پی قابلیت صدور با ارزهای پایه دلار و یورو و پوند را نیز دارا می باشند.

خیر. هیچ یک از کارت‌های هدیه صادر شده در دنیا قابلیت شارژ مجدد را ندارند. و هر کارت فقط یکبار با مقدار ارز دلخواه مشتری صادر می شود.

خیر هیچگونه محدودیتی در تعداد خرید مستر کارت هدیه وجود ندارد، منتها هر شخص با یک نام و آدرس ایمیل می‌تواند در آن واحد ماکزیمم ۵ کارت فعال داشته باشد. ( هر کارتی که باقیمانده موجودی آن بیش از ۵ دلار باشد یک کارت فعال به شمار می‌رود )

بطور کلی مستر کارت‌های هدیه در ۹۵ درصد درگاه‌های پرداختی که از مستر کارت پشتیبانی می‌کنند قابل استفاده می باشند. اما ممکن است برخی از سایت‌ها از این نوع کارت پشتیبانی نکنند و شما مجبور به تهیه کارت های با نام متصل به حساب بانکی (Debit) باشید. بنابراین بهتر است پیش از تهیه مستر کارت هدیه از  پذیرفته شدن آن‌ در وب سایت مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید.

پس از ثبت سفارش مستر کارت هدیه در صورتی که اطلاعات کاربری شما ( ایمیل ، موبایل ، تلفن ثابت) تایید شده باشند سفارش شما انجام شده و مراحل صدور کار به نام مورد درخواست شما انجام می شود و کارت شما ظرف مدت ۲ ساعت حاضر می شود و سپس خود خود کارت از طریق روش ارسال انتخابی شما «پست یا پیک» یا مراجعه حضوری در اختیار شما قرار می گیرد.
در صورتیکه مایل به دریافت فیزیکی مسترکارت هدیه خود نباشید با انتخاب خود شما امکان ارسال اطلاعات کارت به آدرس ایمیل شما نیز وجود د دارد.

برای ثبت سفارش مستر کارت هدیه خود باید وارد پرتال مشتریان آسان پی شوید و سفارش خود را در بخش مربوطه ثبت کنید. هزینه صدور مستر کارت‌های هدیه معادل ۷ دلار و نرخ دلار آن ۴٪ بالاتر از نرخ روز اسکناس می‌باشد.

مستر کارت هدیه‌ (Gift) مدت ۱۲ ماه اعتبار دارد. تاریخ انقضای هر کارت روی آن نوشته شده است. پس از انقضای کارت، شما ۲ ماه فرصت دارید تا نسبت به انتقال موجودی آن به کارتی دیگر اقدام کنید. برای این کار باید حداقل موجودی باقی مانده در کارت ۱۵ دلار باشد که در این صورت پس از کسر کارمزد پول باقی مانده در کارت به حساب شما واریز می‌شود. برای دریافت وجه ارزی مستر کارت باطل شده خود باید کارت دیگری از همین نوع تهیه کنید تا پول به آن انتقال پیدا کند.

اگر کارت خود را گم کردید، از داخل پرتال مشتریان آسان پی وارد پنل کاربری مستر کارت خود شوید و آن را مسدود کنید تا امکان هر نوع تراکنش از طریق آن لغو شود. در این صورت حتی اگر کارت شما توسط فرد دیگری پیدا شود امکان استفاده از آن برای آن شخص وجود نخواهد داشت و موجودی کارت محفوظ خواهد ماند.

هزینه صدور مجدد کارت در صورت پیدا نشدن آن معادل ۷ دلار خواهد بود که پس از درخواست شما قابل انجام است.