شارژ ویزا و مستر کارت

شارژ ویزا و مستر کارتکارت بین المللی خود را برای خرید یا سفر شارژ کنید

شارژ ویزا یا مستر کارت به اندازه تهیه خود کارت مهم است و قطعا برای افرادی که مرتبا نیاز به پرداخت های بین المللی دارند و بدین منظور اقدام به تهیه کارتهای قابل شارژ نوع پیش پرداخت (Prepaid) یا بانکی (Debit) می کنند، شارژ سریع و با قیمت مناسب آن کارت نیز یک نیازمندی به حساب می آید که رفع آن می تواند کمک بسیار زیادی در پیشبرد پرداخت های مورد نیاز این دسته افراد و گاها کسب و کار آنها بکند.

در صورتیکه یک مشتری اقدام به خرید کارت های  Prepaid کرده باشد با توجه به ویژگی ها و محدودیت های مالی این نوع از کارت برای شارژ آن حتما باید از طریق پرتال مشتریان آسان پی اقدام کند تا در یک زمان بسیار کوتاه و مناسب کارت مورد نظر در صورت داشتن اعتبار زمانی شارژ شود اما اگر مشتری  از کارت های قابل شارژ متصل به حساب بانکی (Debit) خریداری کرده باشد برای شارژ آن می تواند علاوه بر اقدام از طریق پرتال مشتریان آسان پی، از طریق صرافی های داخل و یا خارج کشور نیز می تواند اقدام کند.

هر یک از این روشهای شارژ مزایا و معایب خود را دارا هستند. به عنوان مثال در حواله های صرافی همواره مبلغ ثابتی مثلا ۵۰ تا ۱۰۰ دلار یا یورو به عنوان کارمزد حواله از سفارش دهنده حواله دریافت می شود که باعث می شود علی الخصوص در مبالغ پایین تر این روش اصلا به صرفه نباشد از طرف دیگر برای انجام کامل حواله زمانی در حدود ۴ تا ۵ روز کاری (خارجی) زمان نیاز است. اما اگر از طریق پرتال مشتریان ما اقدام به شارژ ویزا یا مستر کارت بانکی خود بکنید علیرغم انجام زودتر آن سفارش معمولا نهایتا مبلغ کمتری بابت هزینه های اضافی مانند کارمزد حواله یا نرخ ارز حواله پرداخت خواهید کرد.


مستر کارتهای قابل شارژ  آسان پی شامل کارت های زیر می شود.

میزان شارژ حداقل از طریق پورتال مشتریان آسان پی ۱۰ دلار است و حداکثری برای آن تعریف نشده است و تا سقف مجاز کارت شما میسر خواهد بود.

برای راهنمایی چگونگی شارژ از طریق صرافی ها حتما قبل از اقدام با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیارتان قرار بدهند.