افتتاح حساب وریفای شده پی پل همراه با مدارک

افتتاح حساب وریفای شده پی پل (Paypal)همراه با مدارک تایید و اتصال به کارت ویزا یا مستر

حساب پی پل (Paypal) یکی از بزرگ ترین و معتبرترین حساب های الکترونیک در جهان می باشد. پی‌پل پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و بصورت آنی ممکن می‌سازد. گستردگی و مقبولیت این حساب بین سایت‌های اینترنتی و کاربران ناشی از هزینه‌های اندک آن در قبال خدمات، سادگی و امکانات کم‌نظیر آن می باشد.
یک حساب پی‌پال می‌تواند از طریق حساب بانکی، دفاتر خدمات مالی و یا کارت اعتباری شارژ شود. دریافت‌کنندگان از طریق پی‌پل نیز می‌توانند پول خود را از طریق چک، واریز به حساب خود در پی‌پل و یا واریز به حساب بانکی دریافت کنند.
امروزه پی‌پل در ۱۹۰ بازار فعالیت می‌کند و بیش از ۲۳۲ میلیون حساب دارد که بیش از ۸۷ میلیون آن فعال هستند. پی‌پل به مشتریان اجازه می‌دهد تا به ارسال، دریافت و نگهداری پول در ۲۴ ارز مختلف بپردازند و در ۲۱ کشور نیز دفتر منطقه‌ای دارد.

حساب های پی پل به شما اجازه می دهند که :

 • وجه را دریافت یا منتقل کنید.
 • از طریق بالانس پی پل، حساب بانکی، Credit Card و یا Debit Card خود پرداختتان را انجام دهید.
 • به صورت آنلاین خرید کنید.

طبق قوانین پی پل افرادی که در ایران زندگی می کنند (نه ایرانی های مقیم خارج کشور) به دلیل تحریم از حق افتتاح حساب پی پل برای انجام خریدهای اینترنتی خود و یا دریافت درآمدهای اینترنتی محروم هستند. آسان پی نزدیک به ۴ سال بعنوان یک گروه مطمئن و حرفه ای در زمینه کار با پی پل فعال بوده و طی این مدت نزدیک به ۷۰۰ حساب پی پل برای مشتریان خود افتتاح کرده است. مطابق آمار مشتریان تا بحال از این تعداد کمتر از ۱۰٪ حساب ها بدلایل مختلف لیمیت شده اند که تقریبا بیش از نیمی از آنها توانسته اند با ارائه مدارکی که توسط آسان پی در اختیارشان قرار گرفته حساب خود را از لیمیت خارج کنند.

انواع مختلف حساب ها متناسب با نیازهای شما

اشخاص به دلایل مختلف از حساب پی پل استفاده می کنند. عده ای معمولا برای خرید آنلایـن، عـده ای برای خرید و فروش و تعدادی هم برای تجارت تمام وقت آنلاین از حساب پی پل استفاده می کنند. حساب Personal، حساب Premier، حساب Business و حساب Student که به شـما ایـن امکـان را مـی دهد تا با نوجوان خود یک حساب مشترک داشته باشید.

 • Personal Account

اگر شما فقط قصد خرید و یا انتقال وجه بـه حسـاب دوسـتان یـا اعضـای خـانواده تـان را داریـد، حسـاب Personal برای شما مناسب است.

 • Premier Account

اگر شما قصد تجارت آنلاین تمام وقت را ندارید، اما می خواهید در هنگام فروش آنلاین، از حساب پـی پل استفاده کنید و آن را بپردازید، Premier Account را مد نظر قرار دهید.

 • Business Account

ما حساب های تجاری را برای تجارت های آنلاین پیشنهاد می کنیم که این حسـاب ها می تواننـد بـه نام کمپانی یا نام یک گروه باشند.

 • Student Account

Student Account مخصوص دانش آموزان ۱۳ سال به بـالا مـی باشـد و بـه شـما کمـک مـی کنـد تـا بـه فرزندان خود آموزش دهید چگونه پول خود را مدیریت کننـد. Student Account بـه حسـاب پـی پـل شما لینک می شود در نتیجه شما می توانید همه ی تـراکنش هـا را دنبـال کنیـد. شـما مـی توانیـد چهـار Student Account را به عنوان زیر مجموعه حساب های Personal Account ، Premier Account یـا Business Account خـود ، ایجاد نمایید.

آسان پی این امکان را دارد که از بسیاری از کشورهای دنیا برای شما پی پل افتتاح کند اما به هر حال شرایط و قوانین تا حدودی در بعضی از کشورها متفاوت می باشد و این می تواند کار با پی پل را برای شما سخت کند لذا پی پل هایی که توسط ما صادر می شوند از کشور آمریکا و امارات بوده و تمامی مدارک لازم پس از افتتاح حساب در اختیار شما قرار داده خواهد شد که در صورتی که حساب شما دچار لیمیت شد بتوانید با ارائه مدارک به پی پل حساب خود را رفع لیمیت نمایید.

حساب هایی که برای مشتریان عزیز آسان پی افتتاح می شود از نوع اکانت پریمیر ” Premier Account ” می باشد.

سوالات متداول

با داشتن یک حساب پی پل می توانید

 • بیش از ۹۵٪ خریدهای اینترنتی خود را شخصا انجام دهید. (خریدهایی نظیر خرید از سایت های فروشگاهی و خدماتی مانند خرید و تمدید دامنه، هاست یا سرور)
 • به حسابهای شخصی دیگران پول منتقل کنید. (مثلا برای دوستان و اعضای خانواده خود پول ارسال کنید)
 • و نهایتا از اشخاص و شرکتها دیگر پول دریافت کنید. (مثلا هزینه خدمات و کارهای انجام شده توسط خود را از شرکت ها و طرف حساب های خارجی خود دریافت کنید)

اگر شما در ایران زندگی می کنید بهتر است در صورتی اقدام به افتتاح حساب پی پل بکنید که دائما بخواهید با آن حساب کار کنید و در واقع مرتبا به آن حساب نیاز داشته باشید. برای مثال افتتاح این حساب برای افرادی که فقط یک بار در ماه نیاز به پرداخت با پی پل دارند مناسب و بصرفه نیست. این دشته از مشتریان بهتر است خریدشان را از طریق خدمات «خرید با پی پل ما» یا سایر مکان های معتبر انجام دهند. ولی افرادی که می خواهند با این حساب کار کنند برای مثال از طریق اینترنت درآمد کسب می کنند و مایلند درآمدشان را در حساب خودشان دریافت کنند، یا خریدهایی که در اینترنت انجام می دهند بدون نیاز به واسطه باشد و یا تعداد خریدهایشان در هر ماه بیشتر از یکی دو مورد است افتتاح حساب پی پال می تواند برایشان مفید باشد.

بله در صورتی که سن شما ۱۸ سال تمام باشد و شخصا پاسپورت هم داشته باشید حساب به نام خود شما افتتاح می شود. در صورتی که پاسپورت ندارید باید از طریق پاسپورت یکی از آشنایان نزدیک یا اعضای خانواده تان اقدام کنید. در صورتی که نتوانید اسکن پاسپورت خود و یا شخص مورد نظر خود را برای تهیه کنید امکان افتتاح حساب با یک نام فرضی هم وجود دارد که اصلا توسط ما توصیه و یا انجام نمی شود.

سعی ما همواره سرعت عمل در ارائه خدمات به مشتریان عزیزمان است بنابراین معمولا افتتاح حساب پی پل توسط ما در کمتر ۴۸ ساعت انجام می شود اما گاها بدلیل حجم بالای کار یا ایام تعطیلات و … ممکن است تا حداکثر ۷۲ ساعت نیز به طول بیانجامد.

 • اسکن پاسپورت خود یا شخصی که می خواهید حساب به نام او حساب افتتاح شود. در صورتیکه به اسکنر دسترسی ندارید می توانید با دوربین از صفحه اول پاسپورت خود عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید.
  • اگر تمایل ندارید اسکن پاسپورت خود را برای ما ارسال کنید با مسئولیت خود اطلاعات زیر را برای ما ارسال کنید.
   1. شماره پاسپورت
   2. نام و نام خانوادگی به انگلیسی (کاملا مطابق با پاسپورت)
   3. تاریخ تولد به میلادی (کاملا مطابق با پاسپورت)
 • ارسال اطلاعات اتصال به IP اختصاصی یا ریموت دسکتاپ خود که قصد دارید از طریق آن در آینده با حساب پی پل خود کار کنید. اگر آدرس IP شما از کشور مقصد (هند/امارات) نباشد ریسک لیمیت شدن حساب تان بسیار بالاتر می رود.

– اختصاص ویزا کارت مجازی یا فیزیکی آمریکا با موجودی ۲۰ دلار آمریکا
– اختصاص پروف آدرس اختصاصی برای حساب
– اختصاص یک IP استاتیک (ریموت) برای اتصال به پی پل به مدت یک ماه (قابل تمدید برای ماه های دیگر با هزینه ماهیانه ۵ دلار)
– سیم کارت بین المللی worldsim (در صورت نیاز و انتخاب مشتری که هزینه آن ۵۰ دلار می باشد)

هزینه نهایی افتتاح حساب پی پل با احتساب شارژ اولیه موجود در حساب برای حساب امارات ۹۰ و برای حساب آمریکا ۱۰۰ دلار می باشد.

مسئولیت حساب پی پل

طبیعتا به دلیل اینکه پس از افتتاح حساب پی پل آن حساب بطور کامل در اختیار مالک آن قرار می گیرد در نتیجه آسان پی هیچگونه کنترل و یا نظارتی بر رون آن نخواهد داشت و چنانچه توسط آن حساب عملی خلاف قوانین پی پل صورت پذیرد هیچگونه مسئولیتی متوجه آسان پی نخواهد بود. هر چند از طرف دیگر به مشتریانی که با رعایت قوانین پی پل از حساب خود استفاده کنند و مرتکب اشتباه عمدی و یا سهوی نیز نشوند این اطمینان را می دهیم که عملا هیچگونه مشکل بسیار حادی برای حسابشان پیش نخواهد آمد.
بطور کلی حساب های پی پال به دو روش انتخابی یا تصادفی محدود (لیمیت) می شوند که در هر دو حالت اگر خلافی از شما سر نزده باشد و فقط نیاز به ارائه مدارک جهت تایید به پی پل باشد شما با ارائه مدارکی که توسط ما در اختیارتان قرار داده می شود می توانید بدون هیچ مشکلی حساب خود را از حالت لیمیت خارج کنید. باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که حساب های شما بعنوان یک فرد ساکن ایران ۱۰۰٪ مطابق قوانین پی پل افتتاح نشده است و هر چند احتمال آن بسیار بسیار کم است اما نهایتا هیچگونه تضمینی نیز در زمینه رفع ۱۰۰٪ مشکلات حاد وجود نخواهد داشت.

ما در لیست مشتریان خود مشتریانی داریم که پس از طی ۴ سال صرفا به دلیل استفاده درست و قانونی از حساب خود بدون هیچگونه محدودیت حسابی هنوز در حال استفاده از حساب خود هستند.

همین حالا بدون هیچ گونه استرسی حساب پی پل خود را افتتاح کنید. آسان پی همیشه در کنار شماست.