پرداخت هزینه آزمون ACCA

آزمون ACCA

دوره های بین المللی حسابداری ACCA یا Association of chartered certified Accountants یکی از مهم ترین دوره های حسابداری است که جنبه بین المللی داشته و تمامی فارغ التحصیلان و شاغلان حوزه حسابداری و مالی تمایل دارند تا در این دوره ها شرکت نمایند. شرکت در این دوره و دریافت گواهینامه از این انجمن می تواند مزایای زیادی برای دارنده آن به همراه داشته باشد.

آزمون ACCA دوره های بین المللی حسابداری ACCA یا Association of chartered certified Accountants یکی از مهم ترین دوره های حسابداری است که جنبه بین المللی داشته و تمامی فارغ التحصیلان و شاغلان حوزه حسابداری و مالی تمایل دارند تا در این دوره ها شرکت نمایند. شرکت در این دوره و دریافت گواهینامه از این انجمن می تواند مزایای زیادی برای دارنده آن به همراه داشته باشد.

این آزمون از بخش تشکیل شده است:

آزمون تئوری Knowledge Exams
آزمون مهارت Skill Exams
آزمون حرفه ایی Professional Exams

بعد از گذراندن آزمون ها در صورت قبولی در ۱۰ آزمون از آزمون های ۱۴ گانه، تجربه عملی ۳۶ ماهه در حوزه مرتبط و داشتن گواهی ماژول اخلاق حرفه ایی می توانید به عضویت ACCA درآئید.

هزینه های آزمون ACCA

هزینه آزمون ACCA شامل دو قسمت هزینه عضویت در انجمن و هزینه خود آزمون ها می باشد هزینه عضویت جدا از آزمون، برای عضویت در انجمن و استفاده از خدمات را شامل می شود که باید پرداخت گردد.

مشتریان گرامی می توانند با استفاده از امکانات ما، هزینه ثبت نام کلیه آزمون های بین المللی از جمله ACCA را پرداخت نمایند. برای ثبت هزینه ثبت نام می توانید، در سایت پرداخت افزایش اعتبار داده و سپس سفارش خود را ثبت نمایید.