پرداخت با پی پل | خرید با پی پل

پرداخت های اینترنتی با پی پلپرداخت سفارشات اینترنتی مشتریان با حساب پی پل

با توجه به گستردگی خدمات پی پل به عنوان محبوب ترین و رایج ترین روش پرداخت آنلاین بعد از کارت های بانکی، بی شک هر یک از مشتریان و فعالین حوزه ی های بین المللی در پرداخت های خود حداقل یک بار نیازمند پرداخت اینترنتی با پی پل بوده اند.

برای آن دسته از افرادی که تعداد پرداخت های آنلاین زیادی دارند استفاده از اکانت های پی پل خودشان گزینه مناسب تری است که این خدمات نیز برای آنها به راحتی با استفاده از دو سرویس افتتاح حساب پی پل و نیز شارژ حساب پی پل فراهم شده است. اما برای دسته دیگر کاربران که تعداد پرداخت های کمتری دارند و یا ترجیح می دهند درگیر ریسکهای داشتن حساب پی پل شخصی و هزینه هایی مانند افتتاح حساب پی پل نشوند سرویس پرداخت های اینترنتی با پی پل «آسان پی» بهترین و به صرفه ترین روش است. در نتیجه یکی از پر طرفدارترین خدمات «آسان پی» پرداخت و خرید های اینترنتی از وب سایت های خارجی با حساب پی پال می باشد.

در این سرویس مشتری کالا یا خدمات مورد نیاز خود را در سایت ارائه دهنده سفارش می دهد و تمامی امور مربوط به قبل از پرداخت را انجام می دهد و همکاران ما در «آسان پی» صرفا مرحله آخر سفارش مشتری که همان مرحله پرداخت هزینه سفارش است را با حساب های پی پل «آسان پی» انجام می دهند و سفارش مشتری را تکمیل می کنند.

«آسان پی» با دارا بودن حساب های تجاری (Business) متصل به حسابهای بانکی پرداخت های شما را در سریع ترین زمان ممکن با تمامی ارزهای قابل پشتیبانی توسط پی پل مانند دلار , یورو , پوند در سریعترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

سوالات متداول کاربران

خیر در صورتیکه پرداخت سفارش شما شامل تهیه قبض و آدرس خارج کشور نشود و صرفا عملیات پرداخت مد نظر باشد هیچگونه کارمزد اضافه ای به آن تعلق نمی گیرد.

اکانت های پی پل «آسان پی» قابلیت پرداخت با کلیه ارزهایی که پی پل پشتیبانی می کند را دارا می باشند. این ارزها شامل دلار، یورو، پوند و … می باشد.