پرداخت با اسکریل | خرید با اسکریل

پرداخت اسکریل| خرید با اسکریلفاکتورها و صورتحساب‌های اسکریل خود را پرداخت کنید

Skrill در سال ۲۰۰۱ در کشور انگلستان با برند‌سازی مجدد مانی‌بوکرز (Moneybookers) و با هدف ارائه خدمات با کمترین هزینه ممکن پا به عرصه صنعت پرداخت‌های الکترونیکی گذاشت. اسکریل در حال حاضر امکان پرداخت و انتقال پول به صورت آنلاین به بیش از ۵۰ ارز معتبر را فراهم آورده است و با داشتن بیش از ۳۸ میلیون کاربر در جهان، به عنوان یکی از نام‌های بزرگ این صنعت شناخته می‌شود. شعار اسکریل «انجام پرداخت‌های دیجیتال به صورت آسان، امن و سریع» است.

اسکریل چیست؟

اسکریل به بیان ساده یک کیف پول آنلاین است که امکان پرداخت هزینه کالا و خدمات در اینترنت را به صورت آسان و سریع و بدون نیاز به ویزاکارت و مستر کارت، برای کاربران فراهم می‌نماید. برای استفاده از اسکریل مشابه سرویس پی پل، تنها به یک آدرس ایمیل نیاز دارید. ایمیلی که نام کاربری شماست و با استفاده از آن امکان دریافت و پرداخت پول خواهید داشت. پس چه صاحب یک کسب و کار اینترنتی باشید یا یک شیفته‌ی بازی‌های آنلاین و یا هر فرد یا شرکتی باشید که بخواهید در اینترنت به سادگی و ارزان پول دریافت یا پرداخت کنید، اسکریل می‌تواند ابزاری کارا و موثر برای انجام پرداخت‌های آنلاین شما یا دریافت پول از کاربرانتان باشد.

چرا اسکریل را انتخاب کنیم؟

واقعیت این است که در بسیاری از موارد ممکن است شما قدرت انتخاب نداشته باشید و وب‌سایت یا فرد یا شرکت دریافت کننده پول فقط گزینه‌ی پرداخت Skrill را در اختیار شما بگذارد. اما اگر گزینه های متنوعی پیش روی شما باشد، در نظر داشته باشید که انتقال وجه در اسکریل در مقایسه با سایر سرویس‌های پرداخت، کم‌ترین کارمزد را دارد.

چگونه می‌توانم با اسکریل، هزینه کالا و خدمات را در اینترنت پرداخت کنم؟ اگر در هنگام خرید کالا یا خدمات از یک وب سایت، لوگوی Skrill را مشاهده نمودید، می‌توانید مطمئن باشید که پرداخت با اسکریل می‌تواند راه حلی برای انجام خرید مورد نظرتان باشد.

برای پرداخت با اسکریل، یا باید خودتان Skrill Account داشته باشید و پرداختتان را با اکانت خودتان انجام دهید، یا این که انجام پرداخت را به آسان‌پی بسپارید. اگر می خواهید پرداخت اسکریل شما توسط آسان‌پی انجام شود، می‌توانید با استفاده از دکمه ثبت سفارش، سفارش خود را ثبت کنید.

چگونه می توانیم از اسکریل برای انتقال پول به حساب دیگران (یا خودمان) استفاده کنیم؟

با اسکریل می‌توانید هر مبلغی را به حساب اسکریل یک فرد، شرکت یا سازمان دیگر منتقل کنید. برای مشاهده فهرست کارمزدهای انتقال وجه در اسکریل، می‌توانید به صفحه کارمزدهای انتقال اسکریل مراجعه کنید.

هرچند با توجه به تحریم های موجود، اسکریل هیچ گونه خدماتی به ایرانیان ارائه نمی‌نماید، با این وجود شما می‌توانید سفارش پرداخت اسکریل خود را ثبت نمایید تا صورتحساب اسکریل شما به سادگی پرداخت شود.

سوالات متداول کاربران

پرداخت اسکریل کلیه ارزهایی که توسط اسکریل پشتیبانی می شود توسط ما انجام می شود اما اگر شما قصد پرداخت یا انتقال وجه با نوع ارزی مثل پوند، یورو، دلار کانادا و … (غیر از دلار امریکا) داشته باشید باید حداکثر ۳/۹۹ درصد اضافه بر مبلغ ارسالی جهت تبدیل ارز بپردازید که این کارمزد تغییر نرخ یک استاندارد جهانی است و تحت اختیار اسکریل یا آسان‌پی نیست.

خیر در سرویس پرداخت اسکریل ما شما هیچ کارمزد اضافه ای نمی پردازید و تنها معادل مبلغ ارز مورد نظر خود را پرداخت می کنید