پرداخت با وب‌مانی | خرید با وب‌مانی

پرداخت سفارشات وب مانی (Webmoney)پرداخت سفارشات اینترنتی مشتریان با حساب وب مانی

وب مانی (WebMoney) یک سرویس شناخته شده خدمات پول اینترنتی‌ است. این سرویس امکان انجام تراکنش‌های مالی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بالاترین سطح امنیت فراهم می‌کند. از جمله مهترین خدماتی که وب‌مانی ارائه می‌دهد، امکان خرید از بیش از ۱۰۰ هزار سایت معتبر در سراسر دنیا است. =طبق آمارها حدود ۳۰ میلیون کاربر از این سرویس وب‌ مانی استفاده می‌کنند که این رقم بصورت مداوم در حال افزایش است.

از مهمترین نکات مثبت وب مانی، قابل استفاده بودن آن برای کاربران ایرانی‌ست. به همین دلیل، کاربران عزیز میتوانند خریدهای مورد نیاز خود را از سایتهای مورد نظر، بدون دردسر ، با اطمینان خاطر و به سادگی انجام دهند. برای ثبت سفارش خود، کافیست یکبار در سایت عضو شوید. برای اینکار بر روی دکمه عضویت در سایت کلیک کنید و فرم عضویت را پرکنید. بعد از تایید شدن اکانت، به راحتی می‌توانید هر زمان که خواستید، با ورود به سایت، سفارشهای مورد نیاز خود را با استفاده از حساب کاربریتان ثبت کنید.
ثبت سفارشهای شما در سایت به راحتی و فقط با ارسال لینک از محصول مورد نظرتان انجام میگیرد. پس از تکمیل ثبت سفارش، پرداخت شما از طریق سیستم شتاب و شبکه بانکی داخلی انجام میگیرد که روشی امن و قابل اتکا برای نقل و انتقال پول در داخل کشور است. کارشناسان ما در اسرع وقت، خرید مورد نیاز شما را با استفاده از وب‌مانی انجام داده و اطلاعات خرید را برایتان ارسال می‌کنند.

دقت کنید که آسان‌پی فقط مسئولیت خرید و پرداخت هزینه کالا را بر عهده دارد و مسئولیت ارسال کالا و تحویل آن به مشتری به عهده شخص یا سایت فروشنده است.

فقط یک قدم با محصول مورد نظرتان فاصله دارید.

سوالات متداول کاربران

خیر در صورتیکه پرداخت سفارش شما شامل تهیه قبض و آدرس خارج کشور نشود و صرفا عملیات پرداخت مد نظر باشد هیچگونه کارمزد اضافه ای به آن تعلق نمی گیرد.

اکانت های وبمانی «آسان پی» قابلیت پرداخت با کلیه ارزهایی که وب‌مانی پشتیبانی می کند را دارا می باشند. این ارزها بطور معمول شامل دلار، یورو، روبل و … می باشد.