خدمات پی‌پل

paypal-banner

خدمات پی پلخرید، فروش و افتتاح حساب

پی پال یکی از سریع ترین و مطمئن ترین روشهای واریز و دریافت وجه می باشد. با استفاده از پی پل شما می توانید ارز مورد نظر خود را به سادگی منتقل کنید. شما می توانید وجه نقد را با استفاده از مانده حساب پی پل خود، حساب بـانکی، Credit Card و Debit Cardیا حساب پی پال اعتباری خود، پرداخت نمایید. دریافت وجه نیز بسیار آسان است.

برای افتتاح حساب پی پل تنها چیزی که شما نیاز دارید یک آدرس ایمیل می باشد و پس از افتتاح حساب می توانید اقدام به پرداخت، دریافت و ارسال ارز از طریق حساب پی پل خود در سراسر دنیا بکنید.

پی پال به در لغت معنای “پرداخت کن رفیق” است. پی پل راهکاری انقلابی است که در سال ۱۹۸۸ پایه گذاری شد و در حال حاضر پی‌پل در ۲۱ کشور دفتر منطقه‌ای دارد، در ۱۹۰ بازار فعالیت می‌کند و بیش از ۲۳۲ میلیون حساب دارد که بیش از ۸۷ میلیون آن فعال هستند و به مشتریان خود اجازه می‌دهد تا به نقل و انتقال پول در ۲۴ ارز مختلف بپردازند.

سامانه پی پل پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و به صورت آنی ممکن می سازد و گستردگی و مقبولیت این سامانه بین سایت های اینترنتی و کاربران آن ناشی از هزینه های اندک در قبال خدمات، کاربرد آسان و امکانات مناسب است.

حساب های پی پال به شما اجازه می دهند که :

  • وجه را دریافت یا منتقل کنید.
  • از طریق بالانس پی پل، حساب بانکی،Credit Cardیا Debit Card خود پرداختتان را انجام دهید.
  • به صورت آنلاین خرید کنید.

طبق قوانین پی پل افرادی که در ایران زندگی می کنند ( و نه ایرانی ها ) به دلیل تحریم از حق افتتاح یک حساب پی پل برای انجام خریدهای اینترنتی خود و یا دریافت درآمدهای اینترنتی محروم هستند. آسان پی نزدیک به ۴ سال بعنوان مکانی امن و مطمئن در زمینه پرداخت های اینترنتی با پی پل فعال بوده و طی این مدت نزدیک به ۷۰۰ اکانت پی پل برای مشتریان خود افتتاح کرده است. مطابق آمار مشتریان تا بحال از این تعداد حدود %۹ اکانت ها بدلایل مختلف لیمیت شده اند که تقریبا بیش از نیمی از آنها توانسته اند با ارائه مدارکی که توسط آسان پی در اختیارشان قرار گرفته اکانت خود را از لیمیت خارج کنند.

خدماتی که در ارتباط با پی پل توسط آسان پی به مشتریان عزیز ارائه می شود شامل خدمات زیر است

افتتاح حساب پی پل (Paypal)

مناسب برای مشتریانی که نیاز مداوم به پی پل دارند
افتتاح حساب وریفای شده به نام خود مشتری و با آدرس خارج از کشور

خرید با پی پال (Paypal)

مناسب برای مشتریانی که گاها نیاز به پرداخت با پی پل پیدا می کنند
خرید (پرداخت سفارش های شما) در سایت ها و سایر مراکز پذیرنده پی پل

خرید ارز پی پل (Paypal)

خرید (نقد کردن) درآمدهای پی پل شما

فروش ارز پی پل (Paypal)

فروش ارز به (شارژ حساب) پی پل شما

لطفا برای ثبت سفارش یا کسب اطلاعات بیشتر خدمت مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Consulting WP really helped us achieve our financial goals. The slick presentation along with fantastic readability ensures that our financial standing is stable.

placeholder
Amanda Seyfried
Sales & Marketing, Alien Ltd.