مستر کارت قابل شارژ | Prepaid Mastercard

مستر کارت قابل شارژ (Prepaid)بدون نام با قابلیت انتخاب ارز پایه دلار، یورو و پوند و استفاده در POS و ATM

با خرید یک مسترکارت قابل شارژ بدون نام یا همان مستر کارت Prepaid‌ شما می‌توانید از وب‌سایت‌های خارجی خرید کنید، در سفرهای خارجی پول خریدها را از POS فروشگاه‌ها بپردازید و از دستگاه‌های ATM در کشورهای دیگر پول دریافت کنید. این مستر کارت با قابلیت شارژ مجدد و امکان شارژ روزانه تا مبلغ ۸۰۰۰ دلار امکانات منحصر به فردی در اختیار صاحب کارت قرار می‌دهد. هم اکنون شما می‌توانید به راحتی و با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب مستر کارت قابل شارژ خود را با شارژ اولیه مورد دلخواهتان سفارش دهید.

برخلاف بسیاری از مسترکارت‌های Prepaid قابل شارژ صادر شده در ایران که فقط با ارز پایه دلار صادر می شوند و شما برای هر خرید با سایر ارزها باید هزینه تبدیل (Change) بالای بانکی را نیز بپردازید، مسترکارت‌های  Prepaid آسان پی قابلیت صدور با ارزهای پایه دلار و یورو و پوند را نیز دارا می باشند. مستر کارت Prepaid یورو و مستر کارت مجازی پوند شامل هزینه تبدیل ارز در خریدهای غیر دلاری نمی شوند.

بطور کلی کلیه کارت های Prepaid ویزا و مستر در سرتاسر دنیا بصورت آنلاین پذیرفته می شوند بجز در سایت هایی که برای سفارش محصول و یا خدمات خود باید از یک کارت متصل به حساب بانکی استفاده شود. با عضویت در پرتال مشتریان آسان پی می توانید لیست سایت هایی که کارت های Prepaid را پشتیبانی می کنند و یا نمی کنند را مشاهده نمایید.

مستر کارتهای Prepaid قابل شارژ آسان پی بصورت آدرس آزاد یا Free billing address صادر می شوند و شما می توانید با هر آدرسی غیر از آدرسهای کشورهای تحت تحریم Master Card با این کارت‌ها خرید کنید. بطور کلی امکان استفاده از مستر کارت های Prepaid آسان پی با آدرس IP هر کشوری مقدور است اما اکیدا توصیه می کنیم برای کاهش ریسک به حداقل ممکن و جلوگیری از مشکلات احتمالی در خرید از بعضی سایت های حساس بهتر است پرداخت های خود با این کارت ها را با استفاده از VPN سایر کشورها انجام دهید تا در هنگام خرید آدرس IP ایران در سفارش شما ثبت نشود.

برای سفارش مستر کارتهای قابل شارژ Prepaid شما علاوه بر  ارائه نام کامل و یک آدرس ایمیل معتبر و تاریخ تولد (به میلادی)  باید اسکن پاسپورت خود را نیز ارائه کنید. بلافاصله بعد از ثبت و پرداخت سفارش مستر کارت Prepaid این کارت برای شما رزرو شده و ظرف مدت چند دقیقه برای شما صادر می شود و از طریق روش ارسال انتخابی شما در اولین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید. لیست تراکنش های مسترکارت Prepaid خود را می توانید در پرتال مشتریان ما مشاهده کنید و همچنین در صورت نیاز از داخل پرتال مستر کارت مورد نظر را فعال و یا غیر فعال کنید.

ویژگی‌ها

مناسب برای پرداخت های آنلاین و حضوری و دریافت پول نقد
ارز پایه دلار، یورو و پوند
کارت فیزیکی با پشتیباتی POS و ATM
نقد کردن موجودی کارت پس از انقضا
سفارش از ۱۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار
دارای اینترنت بانک و مشاهده صورتحساب

پرسش‌های متداول

مستر کارت Prepaid آسان پی با ارزهای پایه دلار، یورو و پوند قابل سفارش است و می‌توانید آن را با مبلغ مورد دلخواه خود از مینیمم ۱۰۰ دلار تا ماکزیمم ۸۰۰۰ دلار سفارش دهید.

 • استفاده برای تبلیغات در گوگل ادوردز
 • پشتیبانی از پرداخت‌های Subscription که به صورت دوره‌ای هستند
 • امکان نقد کردن باقیمانده موجودی پیش و پس از انقضای کارت
 • قابلیت بازگشت مبالغ پرداختی (Refund) به کارت
 • قابلیت خرید با تمامی ارزهای رایج خارجی (دلار ، یورو ، پوند و …)
 • ثبت نام در آزمون‌های تافل ، آیلتس و GRE
 • ضریب امنیتی بالا با قابلیت فعال/غیرفعال کردن کارت
 • خرید نرم افزارها و بازی‌های موبایل از فروشگاه‌های اپل ، سامسونگ و …
 • خرید کالا از وب‌سایت‌هایی مثل Alibaba, eBay, Amazonو …
 • رزرو آنلاین هتل و خرید بلیت پروازهای خارجی
 • وریفای کردن اکثر حساب‌های اینترنتی مثل Paypal, Payza, Moneybookers
 • دریافت پول از اکثر ATMها در کشورهای خارجی که از MasterCard پشتیبانی می‌کنند
 • خرید از طریق POS های فروشگاهی مستر کارت در کشورهای مختلف
 • دارای اینترنت/موبایل بانک جهت مشاهده گردش حساب

حداقل موجودی جهت صدور مستر کارت های Prepaid صادر شده توسط آسان پی ۱۰۰ دلار و حداکثر موجودی تا سقف ۸۰۰۰ دلار می باشد. بسیاری از کارتهای Prepaid صادر شده در ایران دارای محدودیت گام های ۵۰ تایی در مقدار ارز سفارشی هستند اما در آسان پی این محدودیت وجود ندارد.

برخلاف بسیاری از مسترکارت‌های قابل شارژ (Prepaid) صادر شده در ایران که فقط با ارز پایه دلار صادر می شوند و شما برای خرید با سایر ارزها باید هزینه تبدیل (Change) بالای بانکی را نیز بپردازید، مسترکارت‌های آسان پی قابلیت صدور با ارزهای پایه دلار و یورو و پوند را نیز دارا می باشند.

این مستر کارت‌ها قابلیت شارژ مجدد بدون محدودیت در تعداد دقعات را دارند در نتیجه شما می‌توانید به دفعات آن را شارژ کنید. البته درباره موجودی کارت محدودیت وجود دارد و حداکثر مبلغ موجود در آ‌ن نمی‌تواند بیش از ۸۰۰۰ دلار باشد. شما می‌توانید روزانه کارت خود را بین ۱۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار شارژ کنید. محدودیت شارژ سالانه کارت هم ۴۰.۰۰۰ دلار است.

خیر محدودیتی در تعداد خرید وجود ندارد منتها هر شخص با یک نام و آدرس ایمیل می‌تواند در آن واحد ماکزیمم یک کارت Prepaid فعال داشته باشد. ( هر کارتی که باقیمانده موجودی آن بیش از ۵ دلار باشد یک کارت فعال به شمار می‌رود )

بطور کلی مستر کارت‌های Prepaid در ۹۷ درصد درگاه‌های پرداختی که از مستر کارت پشتیبانی می‌کنند قابل استفاده می باشند. اما ممکن است برخی از سایت‌ها از این نوع کارت پشتیبانی نکنند و شما مجبور به تهیه کارت های بانکی با نام (Debit) باشید.

مستر کارت‌ قابل شارژ  Prepaid مدت ۲۴ ماه اعتبار دارد. برای استفاده از این کارت‌ها به تاریخ انقضایی که روی آن نوشته شده دقت کنید. البته پس از انقضای کارت، شما ۳ ماه فرصت دارید تا نسبت به انتقال موجودی آن به کارتی دیگر از همین نوع اقدام کنید.

اگر کارت خود را گم کردید، از داخل پرتال مشتریان آسان پی وارد پنل کاربری مستر کارت خود بشوید و آن را مسدود کنید تا امکان هر نوع تراکنش از طریق آن لغو بشود. در این صورت حتی اگر کارت شما توسط فرد دیگری پیدا شود امکان استفاده از آن وجود نخواهد داشت و موجودی کارت محفوظ خواهد ماند.

هزینه صدور مجدد کارت در صورت پیدا نشدن آن معادل ۲۵ دلار خواهد بود که پس از درخواست شما قابل رسیدگی است.