فروش پی پل | نقد کردن پی پل

چنانچه از فعالیت های خود درآمد ارزی بصورت ارز پی پل دارید و تمایل دارید درآمد خود را نقد کنید و معادل ریالی آن را دریافت کنید «آسان پی» بهترین گزینه برای نیاز شماست. با مقایسه قیمت خرید پی پل (نقد کردن پی پل) در سایت «آسان پی» با سایر سایت ها متوجه قیمت مناسب تر خرید در این سایت خواهید شد که نتیجتا درآمد بیشتری را بصورت ریالی عاید شما خواهد کرد.

بطور کلی نقد کردن پی پل به دو روش در «آسان پی» انجام می شود:

روش اول: انتقال مستقیم درآمد شما به اکانت Paypal آسان پی

در صورتیکه که درآمد ارزی پی پل شما از یک اکانت شرکتی و یا یک وب سایت معتبر باشد، به طور مستقیم به اکانت پی پل ما واریز شده و معادل ریالی آن به حساب بانکی شما واریز خواهد شد. همچنین ممکن است مبلغ پی پل شما به صورت Balance در حساب کاربری شما در سایتی خاص باشد که در این صورت نیز ما با اتصال اکانت پی پال خود به حساب کاربری تان در آن سایت، مبلغ مربوطه را به حساب خود منتقل می کنیم.
پیش از ارسال مبلغ لازم است اکانت یا وب سایت مربوطه را در فرم سفارش فروش پی پل خود ثبت نمایید تا با بررسی آن، نتیجه را به اطلاع شما برسانیم یا می توانید در این خصوص با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در این مورد راهنماییهای لازم به شما انجام شود.

برخی از وب سایت هایی که درآمد آنها بدون هیچگونه مشکلی از سمت ما مورد پذیرش می باشند شامل موارد زیر هستند.

روش دوم: انتقال دلار پی پال از اکانت پی پال خودتان به اکانت پی پال آسان پی

در این روش ابتدا اکانت پی پال شما به طور کامل بررسی می شود و در صورتی که امکان خرید دلار شما وجود داشته باشد، مراتب را به اطلاع شما رسانده می شود و شما بالانس حساب پی پال خود به حساب پی پل ما منتقل می کنید و ما معادل ریالی آن را به نرخ روز به حساب بانکی معرفی شده شما واریز می نماییم.

خرید پی پل از شما به نرخ روز اسکناس در صرافی های معتبر و بدون هرگونه کارمزد و کسورات از سمت «آسان پی» انجام می شود.

بدون محدودیت مبلغ
تسویه سریع با فروشنده
بهترین نرخ خرید پی پل

سوالات متداول کاربران

آسان پی تمامی ارزهای قابل پشتیبانی توسط پی پل را خریداری می‌کند. رایج ترین این ارزها دلا، یورو و پوند هستند.

خیر برعکس بقیه خریداران پی پل که هزینه هایی را تحت عنوان کارمزد و … از فروشندگان پی پل کم می کنند «آسان پی» هیچگونه کارمزد یا کسوراتی بابت سرویس نقد کردن پی پل خود اعمال نمی کند. از طرف دیگر «آسان پی» نرخ خرید بالاتری نیز نسبت به سایر خریداران ارائه میدهد..

نرخ نقد کردن پی پل در «آسان پی» همواره بالاتر از سایر خریداران و برابر با نرخ روز اسکناس در صرافی های معتبر کشور است. از سوی دیگر «آسان پی» هیچگونه کارمزد و کسورات مخفیی هم شامل حال فروشندگان پی پل نمی کند و همواره سعی بر شفافیت در اعلام نرخ های خرید و دریافتی شما دارد.

بعد از انتقال کامل ارز به حساب پی پل «آسان پی» و اتمام کامل عملیات انتقال بخش مالی شرکت آسان پی اقدام به تسویه حساب با فروشنده ارز می نماید. تسویه حساب سرویس نقد کردن پی پل در «آسان پی» در سریع ترین زمان ممکن و حداکثر طرف مدت ۲۴ ساعت با فروشنده انجام می شود. تسویه حساب بسته با توجه به تمایل فروشنده و به دو صورت افزایش موجودی در سایت «آسان پی» یا انتقال وجه بانکی از حساب «آسان پی» به شماره حساب ارائه شده توسط فروشنده انجام خواهد شد.

انتقال وجه بانکی از حساب «آسان پی» به حساب مشتری بدون هیچگونه کسورات و کارمزدی از سمت «آسان پی» انجام می شود.

بسته به اعتبار و سابقه فروش پی پل شما در سایت «آسان پی» و نیز اعتبار اکانت مبدا شما شرایط متفاوت است. اگر شما مشتری معتبر سایت آسان پی باشید نقد کردن پی پل در «آسان پی» نیاز به ارائه هیچگونه ضمانتی ندارد اما در صورتیکه شما از مشتریان جدید سایت باشید یا اکانت پی پل شما از اعتبار و سابقه کافی برخوردار نباشد معمولا بسته به حجم و شرایط فروش خود ممکن است نیازمند ارائه ضمانت نیز باشید.

عضو پرتال مشتریان آسان پی شوید و پی پل خود را به بهترین قیمت نقد کنید