فروش وب‌مانی | نقد کردن وب‌مانی

فروش وب‌مانی | نقد کردن وب‌مانی درآمد وب‌مانی خود را به بهترین قیمت به آسان پی بفروشید و معادل ریالی آن را در حساب بانکی خود دریافت کنید

چنانچه از فعالیت‌های خود درآمد ارزی بصورت ارز وب‌مانی دارید و تمایل دارید درآمد خود را نقد کنید و معادل ریالی آن را دریافت کنید، «آسان پی» بهترین گزینه برای نیاز شماست. با مقایسه قیمت خرید وب‌مانی (نقد کردن وب‌مانی) در سایت «آسان پی» با سایر سایت ها متوجه قیمت مناسب تر خرید در این سایت خواهید شد که نتیجتا درآمد بیشتری را بصورت ریالی عاید شما خواهد کرد.

بطور کلی نقد کردن وب‌مانی به دو روش در «آسان پی» انجام می شود:

روش اول: انتقال مستقیم درآمد شما به اکانت وب‌مانی آسان پی

در صورتیکه که درآمد ارزی وب‌مانی شما از یک اکانت شرکتی و یا یک وب سایت معتبر باشد، به طور مستقیم به اکانت وب‌مانی ما واریز شده و معادل ریالی آن به حساب بانکی شما واریز خواهد شد. همچنین ممکن است مبلغ وب‌مانی شما به صورت Balance در حساب کاربری شما در سایتی خاص باشد که در این صورت نیز ما با اتصال اکانت پی پال خود به حساب کاربری تان در آن سایت، مبلغ مربوطه را به حساب خود منتقل می کنیم.
پیش از ارسال مبلغ لازم است اکانت یا وب سایت مربوطه را در فرم سفارش فروش وب‌مانی خود ثبت نمایید تا با بررسی آن، نتیجه را به اطلاع شما برسانیم یا می توانید در این خصوص با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در این مورد راهنماییهای لازم به شما انجام شود.

برخی از وب سایت هایی که درآمد آنها بدون هیچگونه مشکلی از سمت ما مورد پذیرش می باشند شامل موارد زیر هستند.

روش دوم: انتقال دلار پی پال از اکانت پی پال خودتان به اکانت پی پال آسان پی

در این روش ابتدا اکانت پی پال شما به طور کامل بررسی می شود و در صورتی که امکان خرید دلار شما وجود داشته باشد، مراتب را به اطلاع شما رسانده می شود و شما بالانس حساب پی پال خود به حساب وب‌مانی ما منتقل می کنید و ما معادل ریالی آن را به نرخ روز به حساب بانکی معرفی شده شما واریز می نماییم.

خرید وب‌مانی از شما به نرخ روز اسکناس در صرافی های معتبر و بدون هرگونه کارمزد و کسورات از سمت «آسان پی» انجام می شود.

آسان پی تمامی ارزهای قابل پشتیبانی توسط وب‌مانی را خریداری می‌کند. رایج ترین این ارزها دلار، یورو و روبل هستند.

خیر برعکس بقیه خریداران وب‌مانی که هزینه هایی را تحت عنوان کارمزد و … از فروشندگان وب‌مانی کم می کنند «آسان پی» هیچگونه کارمزد یا کسوراتی بابت سرویس نقد کردن وب‌مانی خود اعمال نمی کند. از طرف دیگر «آسان پی» نرخ خرید بالاتری نیز نسبت به سایر خریداران ارائه میدهد..

نرخ نقد کردن وب‌مانی در «آسان پی» همواره بالاتر از سایر خریداران و برابر با نرخ روز اسکناس در صرافی های معتبر کشور است. از سوی دیگر «آسان پی» هیچگونه کارمزد و کسورات مخفیی هم شامل حال فروشندگان وب‌مانی نمی کند و همواره سعی بر شفافیت در اعلام نرخ های خرید و دریافتی شما دارد.

بعد از انتقال کامل ارز به حساب وب‌مانی «آسان پی» و اتمام کامل عملیات انتقال بخش مالی شرکت آسان پی اقدام به تسویه حساب با فروشنده ارز می نماید. تسویه حساب سرویس نقد کردن وب‌مانی در «آسان پی» در سریع ترین زمان ممکن و حداکثر طرف مدت ۲۴ ساعت با فروشنده انجام می شود. تسویه حساب بسته با توجه به تمایل فروشنده و به دو صورت افزایش موجودی در سایت «آسان پی» یا انتقال وجه بانکی از حساب «آسان پی» به شماره حساب ارائه شده توسط فروشنده انجام خواهد شد.

انتقال وجه بانکی از حساب «آسان پی» به حساب مشتری بدون هیچگونه کسورات و کارمزدی از سمت «آسان پی» انجام می شود.

خیر. نقد کردن وب‌مانی در «آسان پی» نیاز به ارائه هیچگونه ضمانتی ندارد.