مستر کارت مجازی

مسترکارت مجازیصدور آنی با ارز دلخواه از طریق پرداخت با کارت‌های عضو شتاب

مستر کارت مجازی در واقع یک کارت غیر فیزیکی است که مهم‌ترین کاربرد آن انجام پرداخت‌های آنلاین بین المللی است. از آنجایی که یکی از دغدغه‌های بسیاری از کاربران ایرانی عدم امکان خرید از وب‌سایت‌های اینترنتی خارجی به صورت مستقل و بدون واسطه است، مستر کارت مجازی می‌تواند گزینه مناسبی برای انجام اکثر خریدهای اینترنتی شما باشد. با زیر ساخت قدرتمند آسان پی  شما می‌توانید مستر کارت خود را در پرتال مشتریان ما با استفاده از اطلاعات کارت بانکی عضو شتاب خود سفارش دهید و اطلاعات کارت خریداری شده را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.

برخلاف بسیاری از مسترکارتهای مجازی صادر شده در ایران که فقط با ارز پایه دلار صادر می شوند و شما برای هر خرید با سایر ارزها باید هزینه تبدیل (Change) بالای بانکی را نیز بپردازید، مسترکارت‌های مجازی آسان پی قابلیت صدور با ارزهای پایه دلار و یورو و پوند را نیز دارا می باشند. مستر کارت مجازی یورو و مستر کارت مجازی پوند شامل هزینه تبدیل ارز در خریدهای غیر دلاری نمی شوند.

همانطور که از اسم این کارت نیز مشخص است این نوع کارت کاملا غیرفیزیکی بوده و امکان تحویل کارت بصورت فیزیکی به مشتریان وجود نخواهد داشت. بطور کلی کلیه کارتهای مجازی ویزا و مستر در سرتاسر دنیا بصورت آنلاین پذیرفته می شوند بجز در سایت هایی که برای سفارش محصول و یا خدمات خود باید از یک کارت متصل به حساب بانکی استفاده شود. با عضویت در پورتال مشتریان آسان پی می توانید لیست سایتهایی که کارتهای مجازی را پشتیبانی می کنند و یا نمی کنند را مشاهده نمایید.

مستر کارتهای مجازی آسان پی بصورت آدرس آزاد یا Free billing address صادر می شوند و شما می توانید با هر آدرسی غیر از آدرسهای کشورهای تحت تحریم Master Card با این کارتها خرید کنید. بطور کلی امکان استفاده از مستر کارت های مجازی آسان پی با آدرس IP هر کشوری مقدور است اما اکیدا توصیه می کنیم برای کاهش ریسک به حداقل ممکن و جلوگیری از مشکلات احتمالی در خرید از بعضی سایت های حساس بهتر است پرداخت های خود با این کارت ها را با استفاده از VPN سایر کشورها انجام دهید تا در هنگام خرید آدرس IP ایران در سفارش شما ثبت نشود.

برای سفارش مستر کارتهای مجازی نیازی به ارائه تصویر پاسپورت و سایر اطلاعات هویتی نیست و صرفا ارائه نام کامل و یک آدرس ایمیل معتبر و تاریخ تولد (به میلادی) کفایت می کند. بلافاصله بعد از ثبت و پرداخت سفارش مستر کارت مجازی این کارت بصورت آنی برای شما صادر شده و در صورت تایید شده بودن اطلاعات هویتی شما در پنل کاربری تان در پرتال مشتریان آسان پی برای شما قابل مشاهده خواهد بود. لیست تراکنش های مسترکارت مجازی خود را می توانید در پرتال مشتریان ما مشاهده کنید و همچنین در صورت نیاز از داخل پرتال مستر کارت مورد نظر را فعال و یا غیر فعال کنید.

ویژگی‌ها

مناسب برای پرداخت های آنلاین
ارز پایه دلار، یورو و پوند
هزینه پایین تر و صدور آنی
انتقال موجودی کارت پس از انقضا
سفارش از ۲۰ تا ۷۰۰ دلار
دارای اینترنت بانک

پرسش‌های متداول

 خرید از بیشتر وب‌سایت‌هایی و فروشگاه‌های آنلاینی که درگاه مستر کارت را پشتیبانی می کنند:

 • پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه‌ها و ثبت نام در آزمون های تافل ، آیلتس و GRE
 • خرید نرم افزارها و بازی‌های موبایل از فروشگاه های آیتونز ، سامسونگ و …
 • خرید کالا از سایت هایی مثل  Amazon و …
 • خرید سرور از دیتاسنترهایی مانند Redstation و …
 • رزرو آنلاین هتل و تهیه بلیط پروازهای خارجی
 • وریفای کردن حساب های اینترنتی مثل Paypal, Payza, Moneybookers و …
 • صدور آنی و ارزان با استفاده از کارت شتاب
 • دارای یک ماه اعتبار از تاریخ صدور کارت
 • امکان انتقال باقیمانده موجودی پس از طی شدن دوره یک ماهه به کارت جدید (در صورت داشتن موجودی حداقل ۱۵ دلار)
 • قابلیت بازگشت مبالغ پرداختی (Refund) به کارت (تا دوماه پس از پرداخت)
 • دارای اینترنت/موبایل بانک جهت مشاهده گردش حساب
 • ضریب امنیتی بالا با قابلیت فعال/غیرفعال کردن کارت
 • قابلیت خرید با تمامی ارزهای رایج خارجی (دلار ، یورو ، پوند و …)
 • قابلیت تعویض Billing Address

حداقل موجودی جهت صدور مستر کارت های مجازی صادر شده توسط آسان پی ۲۵ دلار و حداکثر موجودی تا سقف ۷۰۰ دلار می باشد. بسیاری از کارتهای مجازی صادر شده در ایران دارای محدودیت حداکثر ۵۰۰ دلار هستند.

برخلاف بسیاری از مسترکارتهای مجازی صادر شده در ایران که فقط با ارز پایه دلار صادر می شوند و شما برای خرید با سایر ارزها باید هزینه تبدیل (Change) بالای بانکی را نیز بپردازید، مسترکارت‌های آسان پی قابلیت صدور با ارزهای پایه دلار و یورو و پوند را نیز دارا می باشند.

خیر. هیچ یک از کارت‌های مجازی صادر شده در دنیا قابلیت شارژ مجدد را ندارند.

بله ، هر شخص با یک نام و آدرس ایمیل می‌تواند در آن واحد ماکزیمم ۵ کارت فعال داشته باشد. ( هر کارتی که باقیمانده موجودی آن بیش از ۵ دلار باشد یک کارت فعال به شمار می‌رود )

بطور کلی مستر کارت‌های مجازی در ۹۵ درصد درگاه‌های پرداختی که از مستر کارت پشتیبانی می‌کنند قابل استفاده می باشند. اما ممکن است برخی از سایت‌ها از این نوع کارت پشتیبانی نکنند و شما مجبور به تهیه کارت های بانکی با نام (Debit) باشید. بنابراین بهتر است پیش از تهیه مستر کارت مجازی از  پذیرفته شدن آن‌ در وب سایت مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید.

پس از ثبت سفارش در صورتی که اطلاعات کاربری شما ( ایمیل ، موبایل ، تلفن ثابت) تایید شده باشند به صورت آنی اطلاعات مستر کارت، شامل شماره کارت ۱۶ رقمی ، تاریخ انقضا و کد cvv در پنل مخصوص کارت داخل پرتال مشتریان در اختیار شما قرار داده می شود.

برای ثبت سفارش خود باید وارد پرتال مشتریان آسان پی شوید. هزینه صدور مستر کارت‌های مجازی معادل ۵ دلار و نرخ دلار آن۴٪ بالاتر از نرخ روز اسکناس می‌باشد.